Wilkes - Barre Penguins vs. Bridgeport Sound Tigers 5:4

Postupuje Wilkes-Barre

Ryan Stone a Jonathan Filewich vstřelili ve třetí třetině po jedné brance a Wilkes-Barre Penguins senzačně přehráli Bridgeport Sound Tigers v sedmém zápase 5:4. „Baby Pens“ se dokázali vrátit z dvouzápasového manka ve třetím playoffs za sebou a nyní je ve čtvrtek čekají Hershey Bears. Stone, jenľ se stal hrdinou ąestého zápasu, dostal ve třetí třetině Pens do dvoubrankového vedení. Celkově si v utkání připsal gól a asistenci, stejně tak Erik Christensen a Ryan Whitney. Marc-Andre Fleury si připsal 27 zákroků a druhé vítězství v playoffs za sebou.

Allan Rourke, Justin Papineau, Bruno Gervais a Rob Collins skórovali za Sound Tigers, jenľ stejně jako Manchester v sérii nikdy neprohrávali, aby nakonec prohráli v sedmém utkání. Vítězství Wilkes-Barre o gól tak ukončilo unikátní sérii v sedmdesátileté historii Calder Cup Playoffs. Vąech sedm zápasů vľdy jeden z dvojice vyhrál o jednu branku.

„Byla to extrémně tuhá série. Tři prodlouľení a kaľdý druhý den zápas,“ řekl hlavní trenér Joe Mullen. „Budeme teď hodně odpočívat a ve čtvrtek jdeme zase do boje.“